Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
november
HKSCPSV
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• Időpont: 2026.04.23-25.Helyszín: Hajdúszoboszló, Hunguest Béke HotelORVOSOK...>> Magyar Gyermekaneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság hírei
[ 2025.11.20. ]
• Tisztelt Kollégák, Kedves Barátaink!Nagy megtiszteltetés számunkra, hogy ezúton meghívhatjuk Önöket a Magyar Idegsebészeti Társaság XXVI. Kongresszusára,...>> Magyar Idegsebészeti Társaság hírei
[ 2025.11.19. ]
• A Magyar Diabetes Társaság 2025. október 18.-án tartotta vezetőségi ülését Tokajban, amely során újabb határozatokat hozott.A döntésekről,...>> hírei
[ 2025.11.19. ]
• A KUTATÓI KÖZÖSSÉGET CÉLZÓ FELMÉRÉS ELSŐ EREDMÉNYEINEK BEMUTATÁSAAZ ESEMÉNY IDEJE ÉS HELYSZÍNE:2025. november 24.,...>> Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság hírei
[ 2025.11.19. ]
• Időpont: 2025. november 22. 14.00 óraHelyszín: Bartakovics Béla Közösségi Ház Eger,...>> hírei
[ 2025.11.19. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ] 
 
doki.NET
4th International Conference on Dermatology and Cosmetology
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.05.14.Rendezvény vége: 2026.05.15.
Szakterület(ek): Bőrgyógyászat
Tudományos információ: Gilbert Rowena
Munkahely neve: Scientex Conferences
Címe: Malaysia, 50400 Kuala Lumpur, 09, Off, Jalan Lumut, Jalan Ipoh, 50400 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
Tel: 2345293199
E-mail: dermatology@scientexconferences.com
Szervező: Gilbert Rowena
Munkahely neve: Scientex Conferences
Címe: Malaysia, 50400 Kuala Lumpur, 09, Off, Jalan Lumut, Jalan Ipoh, 50400 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur,
Tel: 12345293199
E-mail: dermatology@scientexconferences.com
Helyszín: 50400 Kuala Lumpur, Malaysia, 09, Off, Jalan Lumut, Jalan Ipoh, 50400 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia, Scientex Conferences
A rendezvény Web oldala: https://www.dermatology.scientexconference.com
On behalf of the Scientex conferences and committee, the 4th International Conference on Dermatology and Cosmetology is set to take place on May 14-15, 2026, in the vibrant city of Kuala Lumpur, Malaysia. This prestigious event will gather leading experts, researchers, and practitioners from around the globe to explore cutting-edge advancements and trends in dermatology and cosmetology. Key topics to be discussed include the latest research and treatment modalities in dermatology, addressing conditions such as dermatitis, psoriasis, vitiligo, acne, and various skin infections. Participants will delve into the complexities of skin allergies, with an emphasis on innovative diagnostic and therapeutic approaches.
The conference will also highlight the advancements in cosmetology, including non-invasive cosmetic procedures, anti-aging treatments, and skincare innovations. Additionally, there will be dedicated sessions on melanoma, focusing on early detection, prevention, and novel therapies. Attendees will have the opportunity to engage in dynamic discussions, hands-on workshops, and networking sessions, fostering collaboration and knowledge exchange in the field. This conference is an unparalleled opportunity for professionals to enhance their expertise, stay abreast of the latest developments, and contribute to the advancement of dermatology and cosmetology
 
Magyar Radiológusok Társasága
Európai Sürgősségi Radiológiai Társaság (ESER) éves Kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.10.22.Rendezvény vége: 2026.10.24.
Helyszín: Budapest,
Kedves Kollégák!

A jelenlegi tervek szerint 2026. október 22-24. között Budapesten rendezzük meg az Európai Sürgősségi Radiológiai Társaság (ESER) éves tudományos kongresszusát, amellyel együtt (közös rendezvény, ugyanazon a helyszínen, ugyanakkor) a Central European Congress for Young Radiologists (eddig Slovenian-Croatian-Slovakian-Hungarian Congress volt a neve, de Romániával is bővítenénk, ezért a név még nem végleges.
 
Magyar Radiológusok Társasága
Európai Sürgősségi Radiológiai Társaság (ESER) éves Kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.10.22.Rendezvény vége: 2026.10.24.
Helyszín: Budapest,
Kedves Kollégák!

A jelenlegi tervek szerint 2026. október 22-24. között Budapesten rendezzük meg az Európai Sürgősségi Radiológiai Társaság (ESER) éves tudományos kongresszusát, amellyel együtt (közös rendezvény, ugyanazon a helyszínen, ugyanakkor) a Central European Congress for Young Radiologists (eddig Slovenian-Croatian-Slovakian-Hungarian Congress volt a neve, de Romániával is bővítenénk, ezért a név még nem végleges.
 
Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság
PECH 2026
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.10.02.Rendezvény vége: 2026.10.03.
Helyszín: Mohács, Szent János Hotel
 
Magyar Reumatológusok Egyesülete
MRE Vándorgyűlés 2026
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.17.Rendezvény vége: 2026.09.19.
Helyszín: Eger, Hotel Eger Park
A rendezvény Web oldala: https://www.congress-service.hu/rendezveny/mre2026
A VÁNDORGYŰLÉS HELYSZÍNE
Hotel Eger & Park
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.
 
A VÁNDORGYŰLÉS IDŐPONTJA
2026. szeptember 17-19.
 
Kedvezményes jelentkezés határideje: 2026. június 30-ig

FŐ TÉMÁK
  • Degeneratív ízületi megbetegedések
  • Diagnosztikus és terápiás újdonságok
  • Fájdalom szindrómák
  • Gyermekreumatológiai kórképek
  • Gyulladásos és autoimmun reumatológiai kórképek
  • Lágyrész megbetegedések
  • Metabolikus csontbetegségek
  • Mesterséges intelligencia a reumatológiában

A felsorolt témákban várunk összefoglalókat 2026. május 31-ig.

Online absztraktbejelentés ide kattintva

További részletes információk, regisztráció a rendezvény weboldalán: https://www.congress-service.hu/rendezveny/mre2026
 
Tisztelt Egyesületi Tagok!
 
Az MRE 2026. évi vándorgyűlését szeptember 17-19. között rendezzük meg a történelmi Eger városában. A korábbi kongresszusok hagyományait megtartva igyekszünk Önök számára magas színvonalú szakmai programot biztosítani újdonságokkal megfűszerezve. A régi és új témákat felölelve állítjuk össze az előadások és poszterek tematikáját, amelyek magukba foglalják a klasszikus reumatológiai betegségekre, ritkább kórképekre, a patogenezis területére fókuszáló eredményeket, bevonva egyes társszakmák területét is. A poszterek bemutatása most is e-poszter formában történik majd, ami mellett, a hagyományokat követve, a szerzők az előadóteremben, röviden, szóban is bemutathatják munkáikat.  Az előadások és poszterek mellett természetesen számos szponzorált szimpózium is lesz változatos témákkal. Idén három kiváló reumatológus, Stenova Emoke (Pozsony), Rik Lories (Leuven) és Dennis McGonagle (Leeds) professzoroknak adhatjuk át az MRE tiszteletbeli tagságát elismerő okleveleket. Ebben az évben Bozsóky Sándor – A Magyar Reumatológiáért Érem és Díszoklevél, a Petros Petrou – Ifjúsági Emlékérem és Díszoklevél, az MRE Érem Kiemelkedő Klinikai Munkáért és az MRE díszoklevelek, valamint a Dr. de Châtel-díj 2026 átadására is sor kerül a hazai reumatológiáért sokat tett kollégáknak. Orvos-kongresszusunkkal párhuzamosan zajlik majd a szakdolgozói egyesület, az MRSZE vándorgyűlése is, illetve a Betegfórumon az érdeklődő betegek szerezhetnek új ismereteket a betegségükkel kapcsolatosan.
 
Az MRE kongresszus résztvevői hosszú évek alatt hozzászoktak, hogy a szakmai program mellett szórakoztató kikapcsolódásra is van lehetőség. Eger ideális hely erre. A történelmi múltú Egri Vár, a Dobó István Vármúzeum, a belváros, az Egri Bazilika, a Minaret, a Szépasszony-völgy, mind egy-egy vonzó helyszínt jelentenek a tudományba belefáradt kollégáknak. A két közös est programja legyen meglepetés és természetesen reggeli futás is lesz.  
 
Az MRE Elnöksége, Vezetősége, valamint a technikai szervező Congress & Hobby Service cég nevében minden érdeklődőt szeretettel várunk egri vándorgyűlésünkre!
 
Üdvözlettel:
 
Prof. Dr. Szűcs Gabriella, az MRE és a vándorgyűlés elnöke - Prof. Dr. Bálint Péter Vince, az MRE főtitkára

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ] 
 
AAD Annual Meeting (Washington, DC, USA, 2028.03.17-21.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2028.03.17.Rendezvény vége: 2028.03.21.
Helyszín: USA, Washington, DC,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
AAD Annual Meeting (Washington, DC, USA, 2028.03.17-21.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2028.03.17.Rendezvény vége: 2028.03.21.
Helyszín: USA, Washington, DC,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
AAD Annual Meeting (San Francisco, California, USA, 2027.03.19-23.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2027.03.19.Rendezvény vége: 2027.03.23.
Helyszín: USA, San Francisco, California,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
Congress of the European Paediatric Academic Societies
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.10.28.Rendezvény vége: 2026.10.31.
Our joint, biennial scientific and educational event (EAPS) has been rebranded and will now be known as the Congress of the European Paediatric Academic Societies (CEPAS -  www.cepas.org).

The next CEPAS will take place from 28 - 31 October 2026, continuing the tradition of our joint biennial congress held over the last 18 years.
 
Magyar Nephrologiai Társaság
58th Annual Meeting of the European Society for Paediatric Nephrology (ESPN)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.28.Rendezvény vége: 2026.10.02.
A rendezvény Web oldala: https://www.espn-online.org/latest-espn-meeting/
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]