Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 

Figyelem!

A megtekinteni kívánt tartalom inaktív.

<b>Megjelent a legújabb OEP közlemény</b>

2009.11.18. MDT Web-szerkesztőség
Jogszabályok, rendeletek
2009. november 1-től ismét kisebb változások történtek az emelt, kiemelt indikációhoz kötött támogatási kategóriába tartozó gyógyszerlistában.

Diabetológiai változás:
- Törölték az EÜ 50 százalékos támogatási kategória 6/a pontból a LEVEMIR FLEXPEN-t, az EÜ 100 százalékos támogatási kategória 2. pontból a NOVORAPID FLEXPEN-t és a 3. pontból a LEVEMIR FLEXPEN-t.

Belgyógyászati változások:
- Három újabb generikus clopidogrel került be az eü. 70 százalékos támogatási kategória 2a/3 pontjába az AGRELEX, a CLOPIDOGREL MYLAN és a CLOPIDOGREL TEVA, ezzel együtt jelenleg már tizenkettő (!) clopidogrel készítmény áll a betegek rendelkezésére. EÜ 90 százalékos támogatási kategória 4/d pontjába felvették a FRAXIPARINE 3800 NE 0,4 ml injekciót 10x0,4 ml-es kiszerelésben.

A frissített OEP rendeleteket megtekintheti „Jogszabályok, rendeletek” rovatunkban >>

PARTNEREINK

Online Tagdíjbefizetés


MHT tagdíj összege 4.000.- Ft
Nyugdíjas tagoknak, 35 év alatti orvosoknak és orvostanhallgatóknak a tagság ingyenes.
Bankszámlaszám:
11709002-20081531