Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
november
HKSCPSV
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• Tisztelt Kollégák! Kedves Olvasók!Nagy örömmel köszöntöm önöket a Magyar Radiológia Online 2025. évi harmadik lapszámának megjelenése alkalmából....>> Magyar Radiológusok Társasága hírei
[ 2025.11.21. ]
• Kedves Kolléganők és Kollégák!Az eddigi rendezvények sikerére alapozva a Semmelweis Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikája ismét...>> Magyar Angiológiai és Érsebészeti Társaság hírei
[ 2025.11.21. ]
• Tisztelt  Kollégák! 2025. november 27-én csütörtökön, 14:30-kor lesz a VKK (Vesetranszplantációs Klinikopatológia...>> Magyar Nephrologiai Társaság hírei
[ 2025.11.21. ]
• Date: 28th NovemberVenue: Up Hotel, “The Cloud” Room (1064 Budapest, Csengery utca...>> Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság hírei
[ 2025.11.21. ]
• Örömmel hívjuk meg Önt a december 13-án megrendezésre kerülő, egyedülálló, allergiára fókuszáló szakmai eseményre, az Anafilaktogén...>> Magyar Allergológiai és Klinikai Immunológiai Társaság hírei
[ 2025.11.21. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ]
[ 21 ][ 22 ] 
 
Magyar Dermatológiai Társulat
MDT 98. Nagygyűlése és Dermatológiai Továbbképző Tanfolyam és XXIV. Dermato-Pharma Szakkiállítás (Budapest, 2025. november 20-22.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.20.Rendezvény vége: 2025.11.22.
Tudományos információ: Papp Zsombor
Munkahely neve: Convention Budapest Kft.
Címe: 1143 Budapest, Besnyői utca 13. I/1.
Tel: +36 30/ 996 7081
E-mail: zspapp@convention.hu
Szervező: Dr. Csoma Zsanett Renáta főtitkár és Prof. Dr. Wikonkál Norbert elnök
Munkahely neve: Magyar Dermatológiai Társulat
E-mail: secretary@derma.hu
Helyszín: 1123 Budapest, Alkotás u. 63-67., Novotel Budapest City & Budapest Congress Center
A rendezvény Web oldala: https://convention.hu/Rendezveny/Reszletek/MDT25/Koszonto

Kongresszusi naptár

Értesítés és absztrakt felhívás elektronikus postázása2025. április 2. 
Tudományos összefoglalók beküldése >>2025. június 30.
Értesítés az előadások elfogadásáról2025. július 30.
Kedvezményes regisztráció >>2025. október 25.!
A Magyar Dermatológiai Társulat 98. Nagygyűlése2025. november 20-22.

A kedvezményes regisztráció határidejét meghosszabbítottuk: 2025. október 25-ig!"

Előadás megtartása, összefoglalók küldése: A kollegák előadás megtartására és poszter bemutatására egyaránt jelentkezhetnek.

FIGYELEM! Az idei évben, az Experimentális szekció absztraktjait CSAK AZ ALÁBBI ANGOL NYELVŰ FELÜLETEN lehet feltölteni:
https://www.convention.hu/Event/Abstract/MDT25EN


KÖSZÖNTŐKedves Kollégák!
 
A 2025-ös esztendő rendkívül izgalmasnak ígérkezik, társaságunk éves konferencia kínálatában számos színvonalas szakmai program szerepel. 2025. június 26-28. napjai között kerül megrendezésre éves kozmetológiai fórumunk Budapesten a nagymúltú nemzetközi szervezet, az International Academy of Cosmetic Dermatology-val közös szervezésben (>>). Idén is Budapesten szervezzük a Magyar Dermatológiai Társulat legnagyobb éves rendezvényét, immáron 98. alkalommal. Nagygyűlésünk helyszíne a kiváló adottságokkal, megfelelő teremkapacitással rendelkező Novotel Budapest City Kongresszusi Központ lesz.

Kongresszusunk arcául a 2025-ös esztendőben Melczer Miklós Professzor Urat választottuk, aki 1940-től 1962-ig vezette a Pécsi Bőrgyógyászati Klinikát. Nagy hangsúlyt helyezett a laboratórium fejlesztésére, bevezette az akkor rendkívül korszerűnek számító elektronmikroszkóp alkalmazását a bőrgyógyászati kutatások során. A demonstrációs gyűjteményt diákkal gyarapította, és a klinikai tanterem modernizálására is a támogatásával került sor.

A már hagyományosnak számító tudományos- és továbbképző előadások, izgalmas esetbemutatások mellett, az idei évben kiemelt szerepet kap a mindennapi bőrgyógyászati praxisban felmerülő gyakorlati, terápiás nehézségeket okozó kórképek kezelési lehetőségeinek bemutatása is.  Ismételten megrendezzük az Experimentális Dermatológiai Szekciót, amelynek keretén belül a hazai bőrgyógyászati kutató műhelyek legfrissebb kutatási eredményeinek prezentálására és megvitatására kerül sor. Terveink szerint a tudományos programban két új szekció bemutatkozására nyílik majd lehetőleg: a Teledermatológiai és a Bőrpatológiai Munkacsoport érkezik érdekes, magas színvonalú előadásokkal. A programban helyet kap a Kontakt Dermatitis Szekció is, és továbbra is nagy izgalommal várjuk a Dermatoszkópos szekció tartalmas, mindig nagy sikert arató vetélkedőjét.

A szakmai programmal egyidőben megrendezésre kerül a XXIV. Dermato-Pharma Szakkiállítás, és a hagyományos Szakdolgozói Szekció is.

Természetesen az idei évben is átadásra kerül társulatunk Kaposi-emlékérme a hazai bőrgyógyászatban kiemelkedő tevékenységet végző kollégáink részére, valamint a Nékám-plakett, és idén is megválasztásra kerülnek szakmai szervezünk tiszteletbeli tagjai olyan külföldi bőrgyógyász kollégák közül, akik kiemelkedő szakmai, tudományos tevékenységükkel jelentősen hozzájárultak a bőrgyógyászat nemzetközi szinten történő műveléséhez és fejlődéséhez. A Magyar Dermatológiai Társulat 2025-ben Kenji Kabashima professzornak, a kyotoi Bőrgyógyászati Klinika vezetőjének adományozza a rangos Nékám-plakettet, tiszteletbeli tagként pedig Curdin Conrad professzort urat a lausanne-i egyetem Psorisasis Centrumának vezetőjét és Neil Rajan professzor urat, a newcastle-i egyetem Orvosi Genetikai Intézetének vezetőjét üdvözölhetjük felkért előadóink körében. 

A betegellátás és a kutatás területén egyaránt fontos szerepet kap a társszakmákkal való hatékony együttműködés és együtt gondolkodás. Nagy örömünkre szolgál, hogy idén a Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaságot üdvözölhetjük köreinkben, a  2025-ös Nagygyűlésen, így számos aktuális téma megbeszélésére nyílik majd lehetőség.

Az idei Nagygyűlés kiemelt feladatai közé tartozik az MDT új vezetőségének megválasztása.

Nagyon sok szeretettel várjuk kedves Kollégáinkat 2025. novemberében csodálatos fővárosunkban, Budapesten, a Magyar Dermatológiai Társulat 98. Nagygyűlésén.

Prof. Dr. Wikonkál Norbert
MDT elnök
Dr. Csoma Zsanett Renáta
MDT főtitkár
 
Magyar Radiológusok Társasága
Őszi Emlőnapok, a Magyar Radiológusok Társasága Emlődiagnosztikai Szekció tudományos ülése
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.21.Rendezvény vége: 2025.11.22.
Helyszín: Visegrád, Panoráma út 2., Silvanus Hotel
Kedves Kollégák!

A másfél évvel ezelőtti nagysikerű Őszi Emlőnapok rendezvényt idén is megtartjuk. Az emlőradiológus közösségnek itt módja lesz a legújabb tudományos-technikai-szakmapolitikai információkhoz hozzájutni, és ezeket kellemes, nyugodt körülmények között, két nap alatt a felújított Silvanus Hotelben megvitatni. A társasági élet, baráti-kollegiális találkozások szintén fontos részei az Őszi Emlőnapoknak.

Szakmai program, akkreditáció, részletes tudnivalók, jelentkezés:   https://mrt-esz.kmcongress.com/


Szeretettel várunk!

Az Emlődiagnosztikai Szekció vezetősége
 
Magyar Diabetes Társaság
XX. Szegedi Diabétesz Nap
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.21.Rendezvény vége: 2025.11.22.
Helyszín: 6720 Szeged, Dugonics tér 13., Rektori Hivatal
A rendezvény Web oldala: https://stand-art.hu/XXSZDN

Kedves Kollégák, kedves Barátaim, kedves eddigi és leendő Támogatóink!

2006-ban az I. Szegedi Diabétesz Nap azzal a céllal került megrendezésre, hogy a Dél-alföldi régióban is legyen a háziorvosok, diabetológusok és más szakorvosok, de akár minden, a cukorbetegek ellátásában érdekelt egészségügyi dolgozó számára olyan továbbképző fórum, ahol igény szerint az alapoktól elkezdve a diabétesszel kapcsolatos legújabb ismeretekig a betegséggel kapcsolatos lényeges kérdéseket meg lehet beszélni. Az azóta eltelt majdnem két évtized során nagyon sok élménnyel és főként tudással lettünk gazdagabbak és a szegedi továbbképzés évről évre népszerűbb lett. Most már nemcsak a szűkebb régió, hanem már az ország távolabbi területein élő kollégák is számítanak a szegedi továbbképzésre és egyre többen rendszeresen és szívesen jönnek a rendezvényre. Nagy öröm az is, hogy mindez nemcsak a hallgatóság körében érvényes, a rendszeres előadók is komolyan számítanak erre a továbbképzésre és mindenki különös gondot fordít arra, hogy előadása mindig jobb és jobb, a lehető legmagasabb színvonalú legyen. Nem lényegtelen szempont az sem, hogy a diabetológiában érdekelt gyógyszergyártók is egyre inkább számontartják a rendezvényt. Nélkülük nem is valósulhatna meg a konferencia és éppen az ő segítségüknek köszönhetően 2009-óta már kétnapos a Szegedi Diabétesz Nap, pénteken a céges előadások, szimpóziumok, szombaton pedig a továbbképző előadások hangzanak el.

Ebben az évben 2025. november 21-22. között huszadik, jubileumi alkalommal kerül megrendezésre a Szegedi Diabétesz Nap.

Fontos változás, hogy idén a korábban meghirdetett időpontban, azaz 2025. november 21-22 között, azonban új helyszínen, a Rektori Hivatalban (6720 Szeged, Dugonics tér 13.) kerül megrendezésre a XX. jubileumi Szegedi Diabétesz Nap.
A program és az időbeosztás változatlan, ugyanakkor tisztelettel kérjük, hogy a rendezvény napján a helyszínre ne érkezzenek a tervezettnél korábban. A megnyitóra várhatóan 15:00 órakor kerül sor, így az érkezést elegendő a kezdés előtti rövid időszakra ütemezni.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt, hallgatót, kiállítót, szponzort egyaránt.

 

 Prof. Dr. Lengyel Csaba                        Prof. Dr. Várkonyi Tamás                           Dr. Holzinger Gábor

tanszékvezető egyetemi tanár                     klinikaigazgató egyetemi tanár                         szakvezető főorvos   

                                                                                                                                   Szegedi Diabétesz Nap alapítója

Szegedi Tudományegyetem

Szent-Györgyi Albert Általános Orvostudományi Kar és Klinikai Központ Belgyógyászati Klinika

 

Bővebb információ a kapcsolt dokumentum alatt olvasható.

 
Magyar Nephrologiai Társaság
III. Szisztémás Amiloidózis Napok
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.21.Rendezvény vége: 2025.11.22.
Helyszín: Mátrafüred, Avar Hotel
A rendezvény Web oldala: https://szan.clubservice-event.hu/altalanos-informacio/

Kedves Kollégák! Tisztelt Szakmai Partnereink!

Idén harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Szisztémás Amyloidózis Napok, mely most is lehetőséget teremt, hogy interdiszciplináris, izgalmas szekciók keretein belül ismerjük és vitassuk meg a betegség diagnosztikájának, gondozásának jelen helyzetét, valamint megosszuk a legfrissebb ismereteket. 

A konferencia időpontja 2025. november 21-22.,

helyszíne Mátrafüreden az Avar Hotel****.

Idén a szív amyloidosis gondozásával kapcsolatos tapasztalatokat külföldi szakember osztja meg velünk. 
A világszínvonalú, transztiretin amyloidosist érintő hazai alapkutatási eredményeket Perczel András professzor, az ELTE tanszékvezetője osztja meg a hallgatósággal, míg az AL-t érintő eredményeket Mikala Gábor Főorvos Úr foglalja össze.

Külön szekciót szervezünk a vese amyloidosis témájának és külön szekcióban mutatjuk be a legfrisebb neurológiai ismereteket, valamint az amyloidosis diagnosztikájának igazán gyakorlati vonatkozásait is körbejárjuk.
Természetesen nem maradhatnak el a nagy újdonságokat is magába foglaló, terápiával foglalkozó előadások sem, valamint a mindig nagy érdeklődésre számot tartó esetismertetések is megjelennek a programban. 

A tanfolyam akkreditálásra kerül, várhatóan 22 kreditpontra az alábbi szakmákban:  háziorvostan, hematológia, immunológia, kardiológia, nephrológia, neurológia, pathológia, rheumatológia.

WEBOLDAL


SZAKMAI PROGRAM


RÉSZVÉTELI DÍJAK, 


ONLINE REGISZTRÁCIÓ


Kedvezményes jelentkezési határidő: 2025. 
szeptember 22.

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt a III. Szisztémás Amiloidózis Napokra!

Dr. Pozsonyi Zoltán
a Szervező és Tudományos Bizottság elnöke

A Szervező és Tudományos Bizottság tagjai:


Dr. Varga Gergely
Prof. Dr. Arányi Zsuzsanna
Prof. Dr. Tislér András

Kongresszusszervező iroda:

Club Service Kft. 
E-mail: szan2025@clubservice.hu
Tel.: 06 52 522 223

 
Magyar Kardiológusok Társasága
III. Szisztémás Amyloidózis Napok továbbképző tanfolyam
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.21.Rendezvény vége: 2025.11.22.
Helyszín: Mátrafüred, Avar Hotel

 
Kedves Kollégák! Tisztelt Szakmai Partnereink!

Ebben az évben megrendezésre kerül a Szisztémás Amyloidózis Napok, mely most is lehetőséget teremt, hogy interdiszciplináris, izgalmas szekciók keretein belül ismerjük és vitassuk meg a betegség diagnosztikájának, gondozásának jelen helyzetét,  valamint megosszuk a legfrissebb ismereteket. 

A konferencia időpontja 2025. november 21-22., helyszíne Mátrafüreden az Avar Hotel****.

Idén a szív amyloidosis gondozásával kapcsolatos tapasztalatokat külföldi szakember osztja meg velünk. A világszínvonalú, transztiretin amyloidosist érintő hazai alapkutatási eredményeket Perczel András professzor, az ELTE tanszékvezetője osztja meg a hallgatósággal, míg az AL-t érintő eredményeket Mikala Gábor Főorvos Úr foglalja össze.
Külön szekciót szervezünk a vese amyloidosis témájának és külön szekcióban mutatjuk be a legfrisebb neurológiai ismereteket, valamint az amyloidosis diagnosztikájának igazán gyakorlati vonatkozásait is körbejárjuk.
Természetesen nem maradhatnak el a nagy újdonságokat is magába foglaló, terápiával foglalkozó előadások sem, valamint a mindig nagy érdeklődésre számot tartó esetismertetések is megjelennek a programban. 
A tanfolyam akkreditálásra kerül, várhatóan 22 kreditpontra az alábbi szakmákban: háziorvostan, hematológia, immunológia, kardiológia, nephrológia, neurológia, pathológia, rheumatológia.
A kongresszus weboldala elérhető az alábbi szövegre kattintva: WEBOLDAL
Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt a III. Szisztémás Amiloidózis Napokra!
 
Dr. Pozsonyi Zoltán
Szervező és Tudományos Bizottság elnöke
A Szervező és Tudományos Bizottság tagjai:
Dr. Varga Gergely
Prof. Dr. Arányi Zsuzsanna
Prof. Dr. Tislér András
Kongresszusszervező iroda:
Club Service Kft.


Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ] 
 
Magyar Ortopéd Társaság
9th FORTE Magna Graecia (Catanzaro, Italy - June 8–12, 2026)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.06.08.Rendezvény vége: 2026.06.12.
Helyszín: Italy,
A rendezvény Web oldala: http://www.forteortho.org
We are proud to announce you the 9th edition of FORTE Magna Graecia Summer School that is going to be held in Catanzaro, Italy, from June 8th - 12th, 2026.

Nights included from June 7th to June 12th
(check out June 12th). As in the previous years, different levels of sponsorship are available:
- 1300€ (vat included) - one registration with all-inclusive accommodation
- 3600€ (vat included) - three registrations with all-inclusive accommodation
- 8000€ (vat included) - seven registrations with all-inclusive accommodation *Larger group registrations (more than 7 participants): 1100 € / participant
 
We kindly invite your Society to participate to the 9th edition of FORTE Magna Graecia Summer School. We welcome you to support your Members and Residents, as
well as the international scientific cooperation, through this high-level educational project.
 
For more information please visit our website http://www.forteortho.org or contact us at info@forteortho.org.
Kapcsolódó dokumentumok (1)
 
Magyar Ortopéd Társaság
17th Congress of the European Federation of Societies for Microsurgery (EFSM 2026)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.06.14.Rendezvény vége: 2026.06.17.
Helyszín: Czech Republic, Prague,
A rendezvény Web oldala: http://www.euromicro2026.com
Dear collegues

On behalf of the organizing committee, it is my pleasure to inform about the 17th Congress of the European Federation of Societies for Microsurgery (EFSM 2026), which will take place from 14 to 17 June 2026 in the beautiful city Prague.

The congress will feature a rich scientific program, including educational courses, plenary lectures, expert panel discussions, free paper sessions, and interactive workshops. Alongside the academic program, an engaging social program will also be offered.

The registration will open soon at www.euromicro2026.com.

We look forward to welcoming you to Prague in June 2026.
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
23rd Hot Topics in Infection and Immunity in Children (IIC) – the ESPID-Oxford Course
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.06.23.Rendezvény vége: 2026.06.25.
Helyszín: Oxfort,
Dates: Tuesday 23rd June – Thursday 25th June 2026

Venue: Bernard Sunley Lecture Theatre, St Catherine’s College, Oxford, UK

To register and book accommodation –  
https://www.oxforduniversitystores.co.uk/short-courses/infection-and-immunity-in-children/infection-and-immunity-in-children

More information and how to apply for a bursary: 
https://www.ovg.ox.ac.uk/iic

Hot Topics in Infection and Immunity in Children (IIC) – The ESPID-Oxford Course is a residential training course which aims to provide basic information and updates in key areas of paediatric infection.

The course is targeted at paediatric infectious disease PID trainees and trainers, including SAS, LED & Consultant doctors and all those who manage children with infections, covering topics in Paediatric infection. 

Delegates come from all over the world there is usually a 50/50 mix of trainees/consultants.

All sessions are plenary and include a mix of lectures, case rounds, The Debate and the Annual IIC Quiz.

Click here to view the programme -  https://www.ovg.ox.ac.uk/iic/programme

Programme Highlights:
  • The McCracken lecture: Meningitis, a history with Professor Xavier Sáez-Llorens
    Chief of Infectious Diseases and Director of Clinical Research, Dr José Renán Esquivel Children’s Hospital, Panama
  • Climate Change and Health with Dr Kate O’Brien
    Director, Department of Immunization, Vaccines and Biologicals, World Health Organization (WHO)
  • Determinants of Future Health with Dr James Gilchrist
    Wellcome Career Development Fellow, Oxford Vaccine Group & Honorary Consultant in Paediatric Infectious Diseases & Immunology
  • Sustainable antibiotic prescribing by Dr Emma Lim
    Paediatric Consultant and Paediatric Sepsis Lead, Great North Children’s Hospital
  • AI and microbiology with Professor Adrian Egli
    Director, Institute for Medical Microbiology, University of Zurich

Early bird Registration Fees
  • Earlybird Trainee - ESPID/BPAIIG/PID Member                  £700.00
  • Earlybird Trainee                                                             £790.00
  • Earlybird Consultant - ESPID/BPAIIG/PID Member             £825.00
  • Earlybird Consultant                                                        £925.00
  • Ensuite Accommodation with Breakfast                             £115 per night

Click here to register – https://www.oxforduniversitystores.co.uk/short-courses/infection-and-immunity-in-children/infection-and-immunity-in-children

If you would like to purchase places for more than 1 person or need to pay for the places via invoice, please contact me on iic@paediatrics.ox.ac.uk.
 
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság
ESPRAS Quedrennial European Congress 2026
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.03.Rendezvény vége: 2026.09.05.
Helyszín: Switzerland, Bern, BERNEXPO
Dear colleagues,
 
On behalf of the European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS) and the Swiss Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (SSPRAS), we are honored to invite you to the Quadrennial European Congress of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery taking place as follows:
 
September 3-5, 2026
BERNEXPO in Bern, Switzerland
 
 
Call for abstract / register now
 
You can find more details on the official congress website
 
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság
ESPRAS Quedrennial European Congress 2026
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.03.Rendezvény vége: 2026.09.05.
Helyszín: Switzerland, Bern, BERNEXPO
Dear colleagues,
 
On behalf of the European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS) and the Swiss Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (SSPRAS), we are honored to invite you to the Quadrennial European Congress of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery taking place as follows:
 
September 3-5, 2026
BERNEXPO in Bern, Switzerland
 
 
Call for abstract / register now
 
You can find more details on the official congress website
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]